Z życia Brzozovii
Sparing z Leskiem
X data 03.03.2008, o 08:59 (UTC)
 Witam wszystkich.
Wczoraj o godzinie jedenstej na stadionie w Brzozowie odbył się mecz pomiędzy Brzozovią a Sanovią Lesko. Wynik tego meczu to 4-2 dla drużyny z Leska. Do przerwy wynik spotkania 2-2. Nasza drużyna grała w składzie.
Lorenc - Woźniak, Orłowski, Łukaszyk, Wojtowicz Daniel, Maciek Krygowski, Wojtowicz Grzegorz, Barański, Fejdasz, Lorenc Dawid i zawodnik z Leska.
Musieliśmy pożyczać zawodnika od drużyny z Leska ponieważ nasza drużyna liczyła 10 osób. Już nawet nie piszę że wstyd bo szkoda miejsca na stronie. Bramki dla Brzozovii strzelili: Wojtowicz Grzegorz głową po dosrodkowaniu Barańskiego z rzutu rożnego, drugą Barański który wykorzystał karnego podyktowanego za faul na Mikołaju.
Ogólnie mecz wyrównany nasi zawodnicy dużo biegali szczególnie w pierwszej połowie po przerwie jakby brakowało trochę sił.
No ale cóż nie ma co się dziwić drużyna jest bez trenera i nie ma nikogo na zmianę. Nasi zawodnicy mieli szansę na wyrównanie ale w sytuacjach podbramkowych zabrakło precyzji zarówno Wojtowiczowi jak i Barańskiemu. Kolejny mecz seniorów odbędzie sie 9 marca o godzinie 14 tej z dryżyną B - klasy Grabowianką Grabówka. Serdecznie zapraszamy.

Niska frekwencja
X data 29.02.2008, o 08:03 (UTC)
 W czwartek o godzinie siedemnastej na stadionie MOSiR-u odbył się trening seniorów Brzozovii. W zajęciach wzięło udział 7 zawodników:
Mateusz junior z Domaradza.
To już kolejny trening z tak niską frekwencją, obecni na treningu zawodnicy po rozgrzewce strzelali na bramke Lorenca. Następnie zrobili trening biegowy po którym udali sie na saunę. Do rozpoczęcia rozgrywek pozostał miesiąc niektórzy zawodnicy olali sprawę i widzę że nie jest dla nich ważne czy Brzozovia wystartuje w rozgrywkach.

Trening
X data 28.02.2008, o 11:02 (UTC)
 Kolejny trening seniorów odbędzie się w czwartek o godzinie 17 tej na stadionie.

Środowy trening na stadionie
X data 28.02.2008, o 07:23 (UTC)
 Środowy trening drużyny seniorów na stadionie MOSiR-u nie odbył się. Na treningu stawiło się 4 zawodników. Zawodnicy po oczekiwaniu na innych zawodników rozeszli sie do domów. Na treningu pojawili się:
- Orłowski Krzysztof
- Gierula Łukasz
- Barański Damian
- Wojtowicz Grzegorz
Porażka panowie...........................

Trening
M data 27.02.2008, o 08:47 (UTC)
 W środę o godzinie 17-tej odbędzie sie kolejny trening drużyny Brzozovii. Zajęcia odbedą się na stadionie MOSiR-u. Prosimy o jak najliczniejsze przybycie.

Transfer Bramkarza Brzozovii.
Mikołaj data 25.02.2008, o 14:21 (UTC)
 Witam wszystkich, w dniu dzisiejszym został sfinalizowany transfer naszego dotychczasowego bramkarza Piotra Buczka. Zawodnik ten reprezentował barwy Brzozovii przez kilka lat. Od tej chwili jest zawodnikiem ULKS Grabówka. Obie strony dogadały się w kwestii jego wypożyczenia. Piotrek będzie wypożyczony na okres pół roku. Miejmy nadzieję że przyczyni się do awansu Grabówki do A - klasy. Powodzenia w nowej drużynie.
Pozdrowienia również dla "KIERO" Grabówki.